Paramaunt Marauder

Poszukujesz auta nie do zdarcia, dzięki któremu dostaniesz się do dowolnego punktu, bez względu na trudności w terenie? A poza tym lubisz ekstremalną jazdę i samochody przypominające wyglądem czołg? W taki razie koniecznie musisz zainwestować w terenowego Paramount Maruder.

Niewyobrażalnie potężne auto, przy którym inne wydają się być mikroskopijnie. Produkcję Paramount Marauder rozpoczęto w RPA. Standardowy model liczy 6 metrów długości, natomiast w podrasowanej wersji samochód jest dłuższy o prawie 70 centymetrów. Imponująca jest także wysokość - 2,6 m oraz szerokość - niemalże 2,5 m. Waga tego giganta waha się od 9 do 12 ton. Paramount Maruder podróżować może nawet 12 osób.

Afrykańska terenówka pokona każde nierówności, nawet na rozmokłym terenie. Żaden problem stanowi przejazd przez głębokie na 90 cm kałuże. Również wzniesienia, których kąt nachylenie wynosi 60 stopni oraz półmetrowy przeszkody to standardowa trasa w przypadku Paramount Maruder. Automaniacy określają ten samochód mianem niezniszczalnego, ale nie bez powodu. Jest on nawet przygotowany na wybuch miny. Można rzec, że to pancerna terenówka, której nie ruszy eksplozja czternastokilogramowej bomby pod kołami lub 7 kilogramów trotylu pod podwoziem.

Paramount Maruder wykorzystywany jest jako pojazd patrolowy lub ambulans. Wysoki komfort podróży daje najnowszej generacji klimatyzacja, zapewnia ona chłód w upały, a ciepło w mroźne dni. Ponadto mimo swoich gabarytów, Paramount Maruder rozpędza się do120 km/h. Samochód napędzany jest sześciocylindrowym silnikiem o mocy 300 KM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *