Tuningowane Infiniti FX30dS z AHG Sports

Nie zawsze stuningowane samochody oznaczają groteskowe pojazdy ze wszystkimi elementami, podkreślającymi jego moc. Do tego zbyt duże nagłośnienie i przesadne alufelgi. Zdarza się, że prototyp przygotowywany jest z dużą starannością, aby specyficzna wersja trafiła w określone gusta entuzjastów nietuzinkowych samochodów.

Takim przykładem może być tuningowane Infiniti FX30dS, którego projekt realizowany jest przez przedsiębiorstwo AHG Sports. Marka Infiniti znana jest przede wszystkim w Niemczech, z racji tego, że główna siedziba znajduje się w Hamburgu. Teraz model FX ma zostać mocno podrasowany. Wizja dotyczy stworzenia silnego i nietypowego pojazdu.

Pierwszą zmianą w porównaniu z podstawową wersją będzie zwiększenie mocy. Zastosowanie 3-litrowego turbodiesela zapewni 280 KM. Modyfikację przejdzie także zawieszenie, które zostanie obniżone o 25 mm. Nowe będą również felgi, tym razem 21-celowe. Bez zmian pozostanie jedynie wnętrze Infiniti. Wszystkie te zabiegi mają sprawić, aby po tuningu samochód kojarzony był ze sportowym i dynamicznym pojazdem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *